MOSAR OOST-VLAANDEREN
Oost-Vlaamse Bergsportvereniging bergsport 1978
Aalst O1 Tennisclub Beukenhof en Koninklijke Aalsterse Tennis Club tennis
Aalst O21 Koninklijke Zwemclub Neptunus Aalst zwemmen 1928
Aalst Synchro Club Aalst zwemmen (waterballet)
Aalst KSC Eendracht Aalst voetbal
Aalst K.A.C.E.A. - Koninklijke Atletiekclub Eendracht Aalst atletiek
Aalst O42 Koninklijke Sportclub de Denderstreek Aalst wielrennen 1911
Aalst Dansworkshop SMI dans
Aalst Waterpolo Neptunus Aalst waterpolo ?
Aalst Dansworkshop SMI en Co. Francine De Veylder dans
Aalst O38 Basketbalclub OKAPI aalst basket 1949
Aalst O16 Koninklijke Atletiekclub Eendracht Aalst atletiek 1920
Aalst O15 Koninklijke Sport-club Eendracht Aalst voetbal 1919
Aalst Krachtbalclub Osiris SV Aalst krachtbal 1967
Aalst O57 Stedelijk Zwembad zwemmen/infrastructuur 1886
Aalst O62 K.S.C. Eendracht Aalst (Kamillekes Aalst worden dames Eendracht Aalst) voetbal 1970
Aalter Koninklijke Voetbalvereniging Eendracht Aalter (K.V.V.E.Aalter) voetbal
Aalter Halestra A.C. atletiek
Aalter Triatlon Team Aalter triatlon
Aalter Basketbalclub Sgolba Aalter basketbal
Aalter Avanti Aalter volleybal
Aalter Tafeltennisclub T.T.C. Aalter tafeltennis 1981
Assenede Volleybalclub Ass'nee volleybal
Assenede (Bassevelde) Kon. Voetbal Vereniging Klauwaerts Bassevelde voetbal 1927
Baasrode (Dendermonde) Basketbalclub Panters Baasrode basketbal 1961
Baasrode (Dendermonde) O17 Football Club Baasrode voetbal 1934
Bassevelde (Assenede) Sint-Agatha Bassevelde Landelijke Rijvereniging paardensport 1951
Bazel (Kruibeke) SV Eendracht Bazel voetbal 1938
Belsele O49 Belsele Sportief vzw wielrennen 1945
Belsele Mountainbikeclub X Treme Bikers, vzw wielrennen (mountainbiken)
Belsele VC Belvoc volleybal
Berlare Judoclub Kumiuchi judo 1974
Berlare (Overmere) Football Club Sporting Valentino's Overmere voetbal 1943
Beveren Koninklijke Veloclub Sport na Arbeid wielrennen 1923
Beveren Beverse Base- en Softball Vereniging Beveren Lions baseball 1977
Beveren Koninklijke judoclub Beveren judo 1951
Beveren Koninklijke Sportkring Beveren voetbal 1934
Beveren O11 Koninklijke Sportkring Beveren voetbal
Beveren (Kieldrecht) Volleybalclub Asterix Kieldrecht volleybal 1969
Boekhoute (Assenede) Fusieclub Assenede-Boekhoute voetbal 1929
Borsbeke (Herzele) HEBO Volleybalclub Borsbeke-Herzele volleybal 1966
Borsbeke (Herzele) De Toekomst Borsbeke voetbal 1928
Brakel O(1)LSA Brakel Oud Leerlingenbond Sint-Augustinus voetbal 1952
Brakel (Elst) Football Club Elst voetbal 1952
Buggenhout O23 Sparta Buggenhout voetbal 1934
Buggenhout Krachtbalclub 't Klaverken Buggenhout krachtbal 1968
De Klinge (Sint-gillis-Waas) O33 Koninklijke Sportklub Klinge voetbal 1937
De Pinte Indiana Hockey Club hockey 1978
De Pinte Jong en Vlug De Pinte voetbal 1924
Deinze Eendracht Vinkt voetbal 1964
Deinze Windsurfing Deinze windsurfen 1987
Deinze Koninklijke Football Club Sparta Petegem voetbal 1928
Deinze O27 Koninklijke Maatschappij Sportkring Deinze voetbal
Deinze O7 Zwemclub White Star Deinze zwemmen
Deinze Koninklijke Veloclub Deinze wielrennen
Deinze Deinze Tennis Club tennis
Deinze Sferos Volleybalclub Deinze volleybal 1963
Deinze Judoclub Kiawazu Deinze judo 1971
Denderleeuw Basketbalclub Olympia Denderleeuw basketbal 1950
Denderleeuw Basketbalclub Olympia Denderleeuw basketbal 1950
Dendermonde Koninklijke Atletische Vereniging Dendermonde voetbal 1903
Dendermonde O22 Koninklijke Atletiekvereniging Dendermonde atletiek 1903
Dendermonde (2x) Belgian Olympos Saving & Security team (B.O.S.S.) (reddend) zwemmen
Dendermonde (Grembergen) Sportkring Grembergen voetbal 1968
Denderwindeke O52 K.V. Eendracht Winnik voetbal 1945
Destelbergen Footbal club Destelbergen voetbal 1950
Destelbergen (Heusden) Rijvereniging De Schelderuiters paardensport 1950
Drongen Koninklijke Voetbalvereniging Drongen Sport voetbal 1924
Drongen (Gent) Eendracht Drongen 97 voetbal 1954
Eeklo Atletiekclub Meetjesland (ACME) atletiek
Eeklo O20 Koninklijke Football Club Eeklo voetbal 1921
Eeklo Handbalclub Eeklo handbal 1984
Eeklo Volleybalclub Eeklo volleybal 1966
Eeklo Valcke Depa Eeklo Basketbalclub basketbal 1954
Eeklo Meetjeslandse Zwemvereniging MZV Waterpolo waterpolo 1968
Eeklo Balletschool Ann-Sophie Deweer ballet 1981
Eeklo Atletiekclub Meetjesland atletiek 1974
Eeklo (2x) Tennis Club Eeklo tennis
Eeklo (2x) Meetjeslandse Zwemvereniging zwemmen
Eine O36 Willen is Kunnen Eine voetbal 1924
Erembodegem O47 Koninklijke Belgische Windhonden Club vzw honden 1902
Erembodegem, Terjoden O29 Voetbalclub Sportkring Terjoden voetbal 1934
Ertvelde (Evergem) Koninklijke Atletiekklub A.S. Rieme (Amicale Sportive) atletiek 1942
Evergem Everstars Rolschaatsclub rolschaatsen
Evergem T.C. Evergem tennis
Evergem O40 K.V. Sparta Ertvelde-Rieme voetbal 1924
Evergem-Gent Handbalclub Evergem-Gent handbal
Gavere Racing Club Gavere voetbal
Gent Ghent Rugby Football Club rugby 1969
Gent Koninklijke Wielerclub Sport na Arbeid cyclobal 1922
Gent Gentson basketbal
Gent Hellas Basketbal Club basketbal
Gent Judoclub De Buitelaars judo
Gent K.A.A. Gent voetbal
Gent Koninklijke Yacht Club Gent (KYCG) watersport
Gent Gentse Roei- en Sportvereniging watersport 1965
Gent (Vergelijking tussen de verschillende werkstukken over Gentse sportverenigingen) verschillende sporttakken
Gent Royal Racing Club Iteirnis Gent voetbal
Gent Zwemclub SOS Gent zwemmen ±1977
Gent Tafeltennisclub Small Street Gent tafeltennis 1943
Gent Atletiekclub Standaard Gent atletiek
Gent Rijksmuziekacademie dans
Gent Shotokan karateclub Teku-kan karate
Gent The Escape Center fitness
Gent Koninklijke Roeivereniging Club Gent (K.R.C.G.) roeien
Gent Koninklijke Ganda Korfbalclub v.z.w. korfbal 1932
Gent O8 Hippodroom Sint-Amandsberg paardensport
Gent O14 Koninklijke Atletiek Associate Gent - Atletiekafdeling Gent atletiek 1864
Gent O55 Koninklijke Gentse Zwemvereniging zwemmen, waterpolo 1912
Gent O51 Koninklijke Roeivereniging Club Gent roeien 1871
Gent Tafeltennisclub Rooigem v.z.w. tafeltennis 1974
Gent Damesvolleybalclub 't Kelderken Gent volleybal
Gent VDK-Gent Volleybalteam volleybal 1958
Gent Ajax atletiek
Gent Royal Ghent Swimming Club zwemmen 1907
Gent Atletiekclub Standaard Gent atletiek
Gent Basketbalclub Brother Gent basketbal
Gent (2x) K.A.A.G. Atletiek atletiek
Gent (2x) A.R.A.G.-K.A.A.G. Atletiek atletiek
Gent (Drongen) Tafeltennisclub Baarle tafeltennis 1978
Gent (Drongen) Judoclub Gent Drongen judo
Gent (Gentbrugge) Racing Club Gent atletiek 1969
Gent (Gentbrugge) Shaolin Kung-fu en Taijiquan Chen Academie kung-fu 1987
Gent (Mariakerke) Basketbal Club Stars Gent basketbal 1942
Gent (Sint-Amandsberg) Footbal Club Azalea voetbal 1928
Gent (Sint-Amandsberg) Basketbal Club Falco basketbal 1965
Gent (Zwijnaarde) Voetbalclub Zwijnaarde (VC) voetbal
Gent (Zwijnaarde) Hoger-op Gent basketbal
Gent (Zwijnaarde) Koninklijke Gentse Korfbalclub korfbal 1930
Gentbrugge Koninklijke Neerlandia Korfbalclub korfbal
Gentbrugge (Gent) Stedelijke Academie voor Muziek, Woord & Dans Emiel Hullebroeck dans 1920
Geraardsbergen Atletiekclub Geraardsbergen atletiek 1944
Geraardsbergen O43 Koninklijke Sportvereniging Geraardsbergen voetbal 1922
Grembergen (Dendermonde) Koninklijke Atletische Vereniging Dendermonde Tennis tennis 1922
Haaltert (Denderhoutem) Damesvolleyclub Deco Denderhoutem volleybal 1973
Haasdonk O44 Koninklijke Football Club Red Star Haasdonk voetbal 1936
Hamme O3 Koninklijke Football Club Vigor-Wuitens Hamme voetbal
Hamme Atletiekclub Hamme atletiek 1965
Hamme Tafeltennisclub Hamme tafeltennis 1949
Herzele Judoclub Herzele judo
Herzele O25 F.C. Sint Rafaël Herzele voetbal 1930
Kalken VC Kalken volleybal
Kaprijke Koninklijke Veloklub Miet al te Ras Kaprijke wielrennen
Kaprijke Football Club Kaprijke Bentille voetbal 1966
Kemzeke O10 Koninklijke Voetbalvereniging Klauwaerts Kemzeke voetbal
Kieldrecht (Beveren) O60 KSK Kieldrecht voetbal 1934
Kluisbergen Omloop Kluisbergen wandelsport 1972
Knesselare Voetbalclub Knesselare voetbal 1934
Kruibeke Koninklijke willen is kunnen Worstelclub Kruibeke worstelen 1947
Kruishoutem Judoclub Asahi judo 1971
Kruishoutem Volleybalclub KRUVOC volleybal
Laarne Football Club Eendracht Laarne voetbal 1948
Laarne (2x) BBC Sporta Laarne basketbal
Laarne (Kalken) Koninklijke Football Club Hoger Op Kalken voetbal 1944
Lebbeke Koninklijke Sport Kring Lebbeke voetbal 1942
Lebbeke Zwemclub Lebbeke zwemmen
Lede Koninklijke Voetbalclub Jong Lede voetbal 1978
Lembeke (Kaprijke) Football Club Lembeke voetbal 1929
Lichtervelde Koninklijke Voetbalclub Lichtervelde v.z.w. voetbal 1940
Lierde (Hemelveerdegem) Sporting Sint-Jan volleybal 1964
Lochristi (Zeveneken) Voetbalclub Sporta Zeveneken voetbal 1940
Lokeren O31 Koninklijke Sporting Club Lokeren voetbal 1907
Lokeren O50 Reinaert Tennisclub vzw tennis 1931
Lokeren Judoclub Lokeren judo 1967
Lotenhulle (Aalter) White Star Lotenhulle voetbal 1959
Lovendegem Minivoetbalkern Lovendegem (mini)voetbal
Lovendegem Koninklijke Sportkring De Jeugd voetbal 1947
Lovendegem Tennisclub Lovendegem tennis
Maarkedal (Etikhove) Voetbalclub Hoger Op Etikhove voetbal 1932
Maarkedal (Nukerke) Koninklijke Sportvereniging Maarkedsal (-Nukerke) voetbal 1931
Maldegem Volleybalteam Green Star Maldegem volleybal 1966
Maldegem Tennisclub 't Lobbeke tennis
Maldegem Sportkring Maldegem voetbal
Meldert (Aalst) THOR Kokerij TK Meldert (Tot Heil Onzer Ribbenkast) voetbal 1972
Melle O32 Voetbalclub Cercle Melle voetbal 1941
Melle Tafeltennisclub Reseda-Melle tafeltennis
Melsele O33 Koninklijke Voetbalclub Svelta Melsele voetbal 1940
Melsele (Beveren) O18 Koninklijke Véloclub 'De Zwaluw' wielrennen 1898
Merelbeke Wielersportclub Merelbeke-Scheldestreek wielertoerisme 1963
Merelbeke Judoschool Merelbeke judo 1971
Merelbeke Korfbalclub Floriant Merelbeke korfbal 1972
Merelbeke Koninklijke Fusie Club Merelbeke voetbal 1988
Merelbeke Korfbalclub Floriant korfbal 1972
Moerbeke-Waas Koninklijke Voetball Club Moerbeke voetbal 1927
Moerzeke (Hamme) O4 Football Club Moerzeke voetbal
Moorsel O46 K.S.C. De Schroevers voetbal 1925
Ninove O26 Voetbalclub V.K. Ninove voetbal 1936
Ninove Vrienden In Toekomst Atletiek VITA atletiek 1961
Ninove (Denderwindeke) K.V. Eendracht voetbal 1945
Olsene (Zulte) Koninklijke Voetbalclub Olsene Sportief voetbal ?
Oostakker VCO volleybal
Oosterzele Koninklijke Sporting Club Oosterzele voetbal 1948
Oudegem (Dendermonde) O59 Volleybalclub DV8 Oudegem volleybal 1958
Oudenaarde Koninklijke Football Club Nederename voetbal 1947
Oudenaarde O35 Koninklijke Sportvereniging Oudenaarde voetbal 1919
Oudenaarde O12 Koninklijke Atletiek Sportvereniging atletiek 1926
Oudenaarde Tafeltennisclub Meteor tafeltennis 1953
Oudenaarde (Bevere) Sparta Bevere voetbal 1959
Oudenaarde (Leupegem) Basketbalclub Haantjes Leupegem basketbal 1947
Overmere (Berlare) De Nievdonckse Watersportvereniging watersport 1962
Ronse O2 Koninklijke Football Club Ronse voetbal
Ronse Tennisclub Park tennis 1984
Ronse Basket Team Ronse basketbal
Ronse (2x) Athletic ASSA Ronse-Renaix atletiek
Ruien (Kluisbergen) O37 F.C. Ruien voetbal
Scheldewindeke (Oosterzele) Koninklijke Voetbalvereniging KVV voetbal 1927
Sint-Denijs-Westrem O39 Voetbalclub K.V.V. St. Denijs-Sport voetbal 1922
Sint-Gillis-Dendermonde O58 Dendermondse Rugby Club rugby 1961
Sint-Gillis-Waas Koninklijke Footbal Club Sporting Sint-Gillis-Waas voetbal
Sint-Laureins (Watervliet) Volleybalclub Kaprijke-Watervliet (VOKAWA) volleybal
Sint-Lievens-Houtem O24 Vlierzele Sportief atletiek 1943
Sint-Niklaas V.O.S. Reinaert Sportcub korfbal
Sint-Niklaas Sint-Niklase Judoclub judo 1949
Sint-Niklaas O53 Royal Tennisclub Sint-Niklaas tennis 1925
Sint-Niklaas Sint-Niklase Basketball Club (S.N.B.C.) basketbal
Sint-Niklaas Zaalvoetbalclub V.O.S. Reinaert (zaal)voetbal
Sint-Niklaas O6 Koninklijke Sint-Niklaase Sportkring voetbal
Sint-Niklaas O56 Sint-Niklase Basketball Club basketbal 1947
Sint-Niklaas O48 Wase Zwemkring zwemmen 1959
Sint-Niklaas Vlaams Oud Scouts Reinaert verschillende sporttakken 1961
Sint-Niklaas O41 Hermes Basketbalclub basketbal 1948
Sint-Niklaas O5 Atletiekclub Waasland atletiek
Sleidinge Balletgroep Coppelia ballet 1975
Temse O63 Rapid Hockey Club Temse vzw hockey 1962
Temse Koninklijke Sportvereniging Temse (KSV Temse) voetbal
Temse O61 Koninklijke Sportclub De Scheppersvrienden wielrennen 1943
Temse O28 Koninklijke Sportvereniging Temse voetbal 1945
Vrasene O54 K.F.C. Herleving Vrasene voetbal 1941
Waarschoot T.C.-Orbis tennis
Waarschoot F.A.C. Waarschoot voetbal
Waarschoot O13 Football Atletiek Club Waarschoot voetbal
Waasmunster Handbalklub Waasmunster handbal
Waasmunster Rijvereniging Durmeruiters Waasmunster-Tielrode paardensport 1955
Waasmunster Koninklijke Football Club Sparta voetbal 1921
Wachtebeke Atletiek Club Nieuwe Spikes ACNS atletiek 1977
Wachtebeke Sint-Hubertus Wachtebeke paardensport 1950
Wachtebeke Tennisclub Wachtebeke tennis
Wetteren Standaard Wetteren voetbal
Wetteren Royal Racing Club Wetteren voetbal 1904
Wortegem Petegem O64 Sparta Wortegem voetbal 1934
Zele Basketbalclub Zele basketbal 1947
Zele O9 Koninklijke Football Club Scela Zele voetbal
Zele Landelijke Rijvereniging Sint-Ludgerus paardensport 1948
Zele Asahi Kwai Zele judo 1961
Zele Volleybalclub Juvenes volleybal 1966
Zele Atletiekclub Zele atletiek
Zele Judoclub Asahi-Kwai Zele judo 1958
Zelzate Judoclub Aka Karui Zelzate judo 1963
Zingem O65 Koninklijke Sportkring Zingem voetbal 1945
Zomergem O19 Voetbalvereniging Zomergem voetbal 1931
Zomergem v.z.w. De Dolfijnen Zwemclub Zomergem zwemmen 1975
Zomergem Tafeltennisclub Zomergem tafeltennis
Zomergem (2x) Koninklijke Landelijke Rijvereniging Sint-Martinus paardensport
Zottegem O45 Koninklijke Sportvereniging Sottegem voetbal 1922?
Zottegem Minivoetbalvereniging Zottegem (mini)voetbal
Zottegem Sportvereniging Sottegem voetbal
Zottegem Koninklijke Voetbalclub Eendracht Grotenberge voetbal 1941
Zottegem Tennisclub Zottegem tennis 1970
Zottegem Tafeltennisclub Egmont tafeltennis 1960
Zottegem B.B.C. Juventus Zottegem basketbal 1952
Zulte (Machelen aan-de-Leie) Koninklijke Maatschappij Eendracht Machelen voetbal